бесплатная доска объявлений

Украинская Баннерная Сеть
ГЛАВНАЯ | ДОБАВИТЬ ОБЪЯВЛЕНИЕ | КАТАЛОГ САЙТОВ | КОНТАКТЫ
БЫСТРЫЙ ПОИСК

Ключевые слова:


НАШИ ПАРТНЕРЫ

Віялки, очищення та калібрування зерна, зерноочисні машини


Предложение: Віялки, очищення та калібрування зерна, зерноочисні машини
Калібратори-очисники, вібросита призначені поділу на фракції сипучих матеріалів і відокремлення домішок. Калібратор має віялку і ситову складову - вони частіше застосовується при очищенні і сортуванні олійних, зернових і технічних культур, з крупністю від 0,8 до 15 мм.
Просіювач складається з корпусу, в якому встановлений, обертовий барабан. У нього з бункера надходить матеріал. У бункер вбудована продувна або аспіраційна система для відділення легких домішок.
На калібратори встановлений вентилятор для провіювання (з продувкою) або для відсмоктування домішок (з аспірацією), в комплекті з калібратором йдуть 3 решета, з розміром і формою отворів за бажанням замовника (в залежності від оброблюваної культури). Кількість фракцій вібросита визначається індивідуально. Якість поділу щільних частинок регулюють зміною нахилу решіт. При цьому змінюється також продуктивність. Найпростіша модель вібросита містить два решета. Можливі різні рішення: герметично закриті (для матеріалів, які пилять) і відкриті (в основному - зернових). Можливо різну кількість решіт і сходів. Через багатогранності застосування вібросит: - матеріал, продуктивність, кількість сходів - продуктивність і вартість визначаються при індивідуальному замовленні. Встановлена потужність на вібросито від 0,37 кВт. Надаємо допомогу в доставці. Ціну на обладнання можна подивитися на сайті

РЕКЛАМА

Главная | Добавить объявление | Каталог сайтов | Контакты
Рейтинг@Mail.ru Rambler's Top100 Рейтинг Досок Объявлений